İçeriğe geç

Hakkımızda

Adana Mag-Net Web Tasarım Şirketi hizmet sektörünün öncü firmalarındandır. Uzman bilgisayar mühendisleri, grafikerler, bilgisayar programcıları, profesyonel web tasarımcılarını bünyesinde bulundurmaktadır. Mag-Net Web Tasarım Firması kurulduğu günden beri beri mutlu müşteri iddası ile çalışmaktadır. İşlerimiz bitse bile dostluğumuz bitmez, müşterilerimiz ile daima iletişim halindeyizdir.

Ayrıca Avrupa Birliği Proje Danışmanlığı,Marka Patent Tescil ve Patent Danışmanlık hizmetleri ve yazılım danışmanlığı veren 19 yıllık tecrübemiz ve 5000‘in üzerinde kurumsal müşterisi bulunan, profesyonel ekibiyle ISO 9001-2008TSE ,ISO 10002:2006 gibi kalite belgeleriyle hizmet veren, Web Tasarım ve Yazılım Danışmanlığı şirketidir.

Adana Mag-Net Web Tasarım Şirketi, tasarım konusunda ilk olarak aşağıdaki şartları göz önünde bulundurur. Bu şartlar “İyi bir site tasarımı nasıl olmalı ?” sorusunun cevabıdır.

  • Görsel efektler ile modern bir tasarım olmalı,
  • Ziyaretçileriniz sitenizde istediğini bulabilmeli (kolay navigasyon),
  • Sitenizin içeriğine uygun renkler kullanılmalı (renk uyumu),
  • Siteniz XHTML ve CSS kodlamasına uygun olarak tasarlanmalı,
  • Sitenizdeki diğer sayfalara kolay erişilebilmeli,
  • İlgi çekebilecek ve amacınıza hizmet edebilecek bir yapıda olmalı,
  • Google seo ayarlarına uygun olmalı,
  • Responsive olmalıdır.

Verdiğimiz Hizmetler

Web Tasarım, Web Yazılım, Mobil Web Uygulamaları, Grafik Tasarım, SEO Danışmanlığı,  Tanıtım Filmi Çekimi, Sosyal Medya Eğitimi, E-ticaret Hizmetleri,  Adana Kodlama Atölyesi,  Adana Marka Tescili Başvurusu,    Adana Drone Kiralama

MAG-NET WEB TASARIM

Adana Mag-Net Web Tasarım Şirketi hizmet sektörünün öncü firmalarındandır. Uzman bilgisayar mühendisleri, grafikerler, bilgisayar programcıları, profesyonel web tasarımcılarını bünyesinde bulundurmaktadır. Mag-Net Web Tasarım Şirketi kurulduğu zamandan beri mutlu müşteri iddası ile çalışmaktadır. İşlerimiz bitse bile dostluğumuz bitmez, müşterilerimiz ile daima iletişim halindeyizdir.

Bayilik

Mag-Net ürünleri satış ve pazarlama ağına dahil olun. E-ticaret sistemleri, web tasarım ve yazılım ürünlerinin satış ve pazarlama ağına dahil olarak cironuza kar katabilirsiniz.

MAG-NET WEB TASARIM

 Mag-Net Web Tasarım Şirketi kurulduğu zamandan beri mutlu müşteri iddası ile çalışmaktadır. İşlerimiz bitse bile dostluğumuz bitmez, müşterilerimiz ile daima iletişim halindeyizdir.

Danışmanlık

İnternet, marka, dijital dünya ve teknoloji gibi bir çok alanda danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Whatsapp İletişim